İletişim

Cevizlidere Mah. 1255. Cadde 5/C Balgat/ANKARA

atlas@atlaskurumsal.com.tr

+90 (312) 473 73 74

# ATLAS KURUMSAL BİLİŞİM

Dijital Çözüm Ortağınız

Atlas Kurumsal, kurulduğu 2005 yılından itibaren 17 yıldır sektörde ve müşterilerinde  oluşturduğu farkındalığı ile son teknoloji ile donatılmış markaları kurumsal hizmet kalitesi ile birleştirerek  müşterilerine kalıcı ve kaliteli çözümler sunmakta; “ilk günkü heyecanı” ve  “doğru, dürüst hizmet” ilkesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız Ankara merkezli olup İstanbul’da şubemiz bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde 35 lokasyonda işbirliği yaptığı 100’ün üzerinde çözüm ortağı ve 7 coğrafi bölgede şirket temsilcilikleri bulunmaktadır.

Atlas Kurumsal Türkiye’nin kamu alımları portalı olan Devlet Malzeme Ofisi’nde 14 yıldır hizmet vermektedir.

Güncel Ürün Kategorilerimiz; Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Monitör, Taşınabilir İş İstasyonları, Yazıcı ve Tarayıcı, Projeksiyon, Akıllı Tahta, Toplantı Odası Çözümleri,

Teknoloji Çözümlerimiz; Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri, Veri merkezi ve Bulut Çözümleri, Ağ hizmetleri, Altyapı Hizmetleri, Sanallaştırma Çözümleri, Bilgi Yönetimi ve Güvenliği, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Merkezi Çözümleri, Danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere müşterinin ihtiyacı olan bilişim çözümleridir.

+
Aktif Müşteri
+
Tamamlanan Proje
+
yıllık deneyim
+
Profesyonel çalışan