ZyXEL SFP-LX-10-D
Bize Ulaşın

Katalog Kodu: 33317-K50

ZyXEL SFP-LX-10-D

ZyXEL SFP-LX-10-D / SFP Transceiver • Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul • 1310 nm wavelength • 10 KM Max Transmission Mesafesi • LC Connector


  • Genel Özellikler
  • Açıklama

Genel Özellikler

Özellik Özellik Detay

ZyXEL SFP-LX-10-D / SFP Transceiver • Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul • 1310 nm wavelength • 10 KM Max Transmission Mesafesi • LC Connector